30 Ekim 2012 Salı

Bayramda 1,5 kg alan Tansu'nun dramı


   Bu bayramlar iyi güzel... Baklavaları afiyetle mideye indirirken hiç düşünmüyoruz. Ama ne zaman evimize gelip tartılmaya karar veriyoruz, o zaman dank ediyor. Sürprizzz Tansu'cuğummm! Kendime 2 gün kaçamak hakkı vermiştim sonra tam toparlamaya başlamıştım ki evlerdeki baklavalar börekler henüz bitmemiş! Benim de aklım devamlı onlarda tabi. Bu bayram tatili, bana 1.5 kiloya mal oldu. 2 gündür bu yüzden moralim de hafif bozuk tabi.
   Moral bozukluğu kilo vermeye yetmiyor, bu sabah kendimi kilo verirken yaptığım diyete soktum. Sabah kahvaltımı meyve ve yanında badem,ceviz şeklinde yaparsam daha rahat kilo verebiliyorum. Tabi örneğin kahvaltıda elma yiyince bu sefer bir iki saat sonra mideniz kazınabilir o yüzden ara öğünü asla atlamamalıyız.
   Baktınız çok mideniz kazınıyor beyaz leblebi yiyin. Beyaz leblebi, gizli silahlarımdan 2 numaralı olan.   1 avuç beyaz leblebi ve üzerine su ya da kahve içerseniz anında bir doygunluk hissi veriyor. Ben kendimi komando programına alıyorum kızlar. Beni ararsanız spor salonundayım, 1.5 kiloyu verene kadar çıkmayacağım.

NOT: Bir sonraki yazımda diyetteki en yakın arkadaşımı ve kilo vermemi sağladığına inandığım şeyi açıklayacağım. Takipte kalın :)Kilo veremedim, üstüne üstlük aldım, moralim de bozuldu biraz. Böyle olunca bikinili manken fotoğraflarına ya da diyet dergilerini bakıyorum:)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder